In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Vážení přátelé a milovníci psů,

           jménem Klubu chovatelů loveckých slídičů si Vás, jakožto majitele psa – šampiona, dovoluji pozvat k účasti na slavnostní Přehlídce šampionů. Její čtvrtý ročník se koná při Klubové výstavě retrívrů v Humpolci, a to v neděli 10. května 2015 v odpoledních hodinách.

           K uspořádání prestižní přehlídky nás vedlo přesvědčení o tom, že chovatelé i majitelé psích šampionů mají v kynologickém světě jen velmi omezenou možnost prezentace úspěchů, kterých se svými pejsky dosáhli. Ty přitom bývají vykoupeny pro mnohé lidi jen těžko představitelným množstvím vynaložené energie, času i finančních prostředků.

           Na přehlídku můžete přihlásit každého jedince, který již dosáhl na titul šampiona krásy mladých, šampiona krásy či šampion práce a současně bude na výstavě posouzen. Váš pejsek či fenka bude samostatně prezentován/a v kruhu. Moderátor každého psa představí divákům s uvedením jeho rodičů, získaných titulů, chovatele i majitele, případně dalších zajímavostí. Následně pejska předvedete v pohybu. Závěrem se při slavnostním defilé předvedou v pohybu všichni šampioni společně.

         Uzávěrka přihlášek na výstavu a zároveň i na přehlídku nastane 7. dubna. Zápisné na přehlídku činí symbolických 200 Kč. Ráda bych Vás upozornila, že na přehlídku se již nebude možné dohlašovat přímo na výstavě, a to proto, abychom měli čas na její co nejpečlivější přípravu. K přihlášení je zapotřebí zaslat doklad o zaplacení, průkaz původu a všechny uznané šampionáty (tedy české i zahraniční).

          Naším hlavním cílem je divákům společně s Vámi na jednom místě a v jeden okamžim představit plejádu těch nejlepších a zároveň Vám snad i trochu napomoci k dosažení Vašich chovatelských cílů.

Děkuji za pozornost a s celým organizačním týmem se již nyní těšíme na setkání v Humpolci.

 

ONLINE FORMULÁŘ PRO PŘIHLÁŠENÍ DO PŘEHLÍDKY ŠAMPIONŮ